Ostatné služby
SVETLO VIDIEKA
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- Sídlo
- Valaliky
- Od roku
- 2010
- IČO
- 42 112 311
SVETLO VIDIEKA
Občianske združenie
- Sídlo
- Hlavná 29, 044 13 Valaliky
- Na trhu od
- 18. augusta 2010
- IČO
- 42 112 311
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Organizácia v číslach
- 16
- rokov na trhu
- 2010
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte SVETLO VIDIEKA
Organizácia SVETLO VIDIEKA má sídlo na adrese Hlavná 29, 044 13 Valaliky. Zapísaná je od 18. augusta 2010 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti tvorí 2 položky, napríklad rozvoj obce, regiónu, CR a životné prostredie.
Základné údaje
- Obchodné meno
- SVETLO VIDIEKA
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 42 112 311
- DIČ
- 2120733384
- Dátum vzniku
- 18. augusta 2010
- Sídlo
- Hlavná 29, 044 13 Valaliky
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-36073
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa SVETLO VIDIEKA zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Rozvoj obce, regiónu, CR
-
Životné prostredie
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli SVETLO VIDIEKA?
Sídlo je na adrese Hlavná 29, 044 13 Valaliky.
Čím sa SVETLO VIDIEKA zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: rozvoj obce, regiónu, CR; životné prostredie.
Aké je IČO – SVETLO VIDIEKA?
IČO je 42 112 311, DIČ 2120733384.
Kedy vznikla SVETLO VIDIEKA?
Vznik: 18. augusta 2010. Na trhu pôsobí 16 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Hlavná 29 044 13 ValalikyRegistrový súd: MV SR
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.